Hakkımızda

Hakkımızda

Ancor, Türkiye’de ortodontik ürünler başta olmak üzere, diş hekimliği ile ilgili kaliteli, ihtiyaca uygun ve ekonomik ürünler üreterek yurtiçi ve yurtdışında diş hekimlerinin güvenilir destekçisi olmak ve aynı zamanda yerli üretimiyle hekimlerin dışarıya bağımlılığını önlemek amacıyla 2016 yılında çalışmalarına başlamış, 2018 yılında resmi olarak faaliyete geçmiştir. Ancor, alanında uzman kadrosu ile her geçen gün ürün portföyünü de genişletmekte, hekimlerin tedavi başarılarını daha ileriye taşımak için bilimsel bulguların ışığında sürekli ar-ge çalışmaları ile yeni ürünler geliştirmektedir. Çok sayıda özel hekim, üniversite ve kurum tarafından kullanılan ürünleri ile Ancor başarısını kanıtlamıştır. Tüm ürünleri Ancor garantisi altında olup, koşulsuz hekim memnuniyeti ve yüksek kalite anlayışı ile ürünleri için tam destek sağlamaktadır. Sektördeki yeniliklerin takipçisi ve kendini sürekli geliştiren bir kuruluş olan Ancor, bu hedefinden sapmadan yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Ortodonti uzmanlarının tercih ettiği bir marka olarak, hasta ağız sağlığının en güvenli ve uygun maliyetli şekilde geliştirilmesini görev biliyoruz.

MİSYONUMUZ

Güvenilir çözümler üreterek, kulvarında en nitelikli ürün ve hizmetleri geliştirip siz değerli hekimlere sunmaktır. Ortodontistlerin kullanmakta olduğu ankraj ürünleriyle ilgili yaşanan eksiklikleri telafi etme amacıyla kurulmuş bir firmayız.

Videoyu Oynat

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için