eski-Anasayfa

eski-Anasayfa

Ancor, ortodonti sektöründe öncü bir firmadır. Alanında uzmanlığı, ürün geliştirme ve hasta-hekim yararına tedavi alternatiflerinin oluşturulmasını mümkün kılmaktadır. Ortodontistlerin son teknoloji ile üretilmiş ankraj sistemlerini kullanması için bilimsel bulgular ışığında sürekli AR-GE çalışmaları yapılmaktadır.

Ancor ortodontik mini vida ve plak sistemleri, tedavi başarınızı en üst seviyeye taşımak üzere siz değerli ortodontistlere sunulmuştur.
Ancor, 2018 yılında bu işin uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından kurulmuş öncü bir firmadır. Ar-Ge sonuçlarına göre en iyi ürünleri imal ederek hasta ve hekim memnuniyetini arttırmayı amaçlamıştır. Ortodontik ankraj sektöründeki yeniliklerin takipçisi ve kendini sürekli geliştiren bir kuruluş olarak Ancor bu hedefinden sapmadan yoluna devam etmektedir..

VİZYONUMUZ

Ortodonti uzmanlarının tercih ettiği bir marka olarak, hasta ağız sağlığının en güvenli ve uygun maliyetli şekilde geliştirilmesini görev biliyoruz.

MİSYONUMUZ

Güvenilir çözümler üreterek, kulvarında en nitelikli ürün ve hizmetleri geliştirip siz değerli hekimlere sunmaktır. Ortodontistlerin kullanmakta olduğu ankraj ürünleriyle ilgili yaşanan eksiklikleri telafi etme amacıyla kurulmuş bir firmayız.